Jak poinformować dziadków o narodzinach wnuka? Przykłady oryginalnych niespodzianek

Jak poinformować dziadków o narodzinach wnuka? Przykłady oryginalnych niespodzianek

Data dodania:
Kategoria: Rodzina i dzieci
Ocena
0.00

Chwila, w której przyszli dziadkowie dowiadują się o tym, że wkrótce na świecie pojawi się ich wnuk lub wnuczka, to niezapomniane i wzruszające przeżycie. Jak więc w oryginalny sposób poinformować przyszłych dziadków o tym radosnym wydarzeniu? Oto kilka pomysłów na niecodzienne niespodzianki, które z pewnością sprawią, że moment ten stanie się jeszcze bardziej niezapomniany.

Puzzle z informacją o ciąży

Kto z nas nie lubi układać puzzli? To świetny sposób na spędzenie czasu, a jednocześnie relaksujące zajęcie. Dlaczego więc nie połączyć tego z przekazaniem tak ważnej informacji? Można zamówić specjalne puzzle z napisem "Zostaniesz babcią" lub "Zostaniesz dziadkiem" jako prezent na narodziny dziecka dla przyszłych dziadków. Puzzle można podarować przyszłym dziadkom np. w drewnianym pudełku ozdobionym zdjęciami przyszłej rodziny, co na pewno doda im motywacji do układania. Wyobraźmy sobie zdziwienie i wzruszenie na ich twarzach, gdy ułożą ostatni kawałek! To z pewnością będzie jeden z najpiękniejszych momentów w życiu przyszłych dziadków.

Zdrapka z niespodzianką

Zdrapki to coś, co kojarzy się zwykle z loterią i oczekiwaniem na wygraną. Niewiele osób spodziewałoby się, że taką zdrapkę można wykorzystać również, by poinformować o zbliżających się narodzinach wnuka. Wystarczy zamówić zdrapkę, która w miejscu zasłoniętym warstwą do zdrapania będzie zawierać informację o tym, że zostaną dziadkami. Przyszli dziadkowie na pewno nie spodziewają się takiej niespodzianki. Zdrapka może być przyklejona do kartki z życzeniami np. z oferty Pracowni Tadam, czy też wręczona jako prezent "bez okazji". Gwarantujemy, że emocje podczas zdrapywania będą niezapomniane – a radość z odkrycia tej nowiny nieoceniona!

Koszulka z nadrukiem "Zostaniesz babcią/dziadkiem"

Kolejnym pomysłem na oryginalne przekazanie informacji o narodzinach wnuka jest koszulka z odpowiednim nadrukiem. Można zamówić koszulkę z napisem "Zostaniesz babcią" lub "Zostaniesz dziadkiem" i wręczyć ją przyszłym dziadkom jako prezent. To świetny sposób, aby połączyć tę ważną informację z praktycznym prezentem. Koszulka może być noszona z dumą przez przyszłą babcie czy dziadka, a rodzice będą mogli obserwować radość wpisaną na ich twarzach.

Autor artykułu
Elżbieta Krawczyk
Oceń artykuł
Tagi artykułu
Narodziny wnuka Noworodek Babcia i dziadek Wnukowie Nowa generacja Rola dziadków Wspomnienia Wartości rodzinne
Komentarze artykułu
0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Na czym powinno polegać żywienie niemowląt?
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 1
Jaki będzie najlepszy prezent na chrzest?
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 1
Artykuły z tej kategorii